Menu
Sepetim

Hakkımızda

www.elitmenfashion.com 2010’da By.agaoglu tarafından İstanbul’da kurulmuş olup, bugün Türkiye genelinde 2 showroom ve 21 internet mağazası zincirine ulaşmıştır. Bu mağazalar zincirinin tek bir adreste buluştuğu nokta www.elitmenfashion.com ise Mart 2015 itibariyle hizmete girmiştir. 


www.elitmenfashion.com elit erkeklerin giyim  konusunda modayı yakından takip edebileceğiniz ve çeşitli ürün yelpazesini görebileceğiniz bir güvenli online alışveriş sitesidir.


Amacımız, uygun fiyat politikasıyla hareket ederek, en iyi hizmeti sizlere sunmak ve seçtiğiniz ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Online alışveriş sektöründe yenilikçi, hızlı, sistemli ve müşteri dostu firma yapımız ile; müşterilerimizin ihtiyaçlarını, modaya en uygun ürünlerle harmanlayarak kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışı ile karşılayıp, memnuniyetin en üst seviyede olması sağlanmaktadır. 


Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını sürekli izleyerek, müşterilerimizin beklentilerini üstün kalite ve hizmet anlayışını ile karşılamak önceliğimizdir.