KATEGORİLER
Alış Veriş Sepetim
TürkingilizceFransızAlmanİtalyaPortekizceRus
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

TESLİMAT & DEĞİŞİM

                                                                                                                                                                                           

                Teslimat Bilgisi :

Siparişiniz,  Kredi kartı veya havale /Eft ile ödenen siparişleriniz sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 24 saat  iş günü, Kapıda Ödemeli siparişiniz ise1 ile 3 İş günü içerisinde Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. 


Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :

Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse ...Firmanin..Telefonunu... müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da  siparis@elitmenfashion.com  adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.


Ücret Değişim Süreci : 

Değişim ürününüz  www.elitmenfashion.com  yetkilileri tarafından incelenerek, değişim şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. Değişim prosedürlerine uygun olan ürünlerin Değişim onaylanacak,yerine talep edilen  ürün  3 iş günü içerisinde Gönderileçektir. 


• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.?

• Ürünün ödeme makbuzunu  mutlaka göndermeniz gerekmektedir.?

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.