KATEGORİLER
Alış Veriş Sepetim
TürkingilizceFransızAlmanİtalyaPortekizceRus
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

BAYİLİK ÜRÜN SATIŞI


Bayilik programına herhangi bir kayıt yada ücret gerekmemektedir.

Sisteme dahil olmadan önce aşağıdaki bilgileri okumanızda fayda var : 

Soru 1- Bayilik programı üzerinden nasıl kazanç sağlayacaksınız ?

Cevap 1- Firmamızdan tedarik edeceğiniz binlerce ürünü istediğiniz platformlar üzerinden yayınlayarak sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

Soru 2-  Ürünleri nasıl satabilirim ?

Cevap 2- Kendi mevcut hesaplarınızdan yada açacağınız tüm sosyal medya hesaplarında ürünlerin resimlerini paylaşarak ürün satışlarını sağlayabilirsiniz. 

Soru 3- Ürünlerden ne kadar kazanabilirim ?

Cevap 3- Ürünlerimizden %10- %15 sabit kazanç sağlarsınız. Örneğin 250 TL lik ürün satışınızda 25 - 38 TL arasında tutar kazanç sağlamış olursunuz. 1000 TL lik ürün satışınızda 100 - 150 TL arasında tutar kazanç sağlamış olursunuz. 

Soru 4- Ürünler satılıyor mu kurumsal bir firma mısınız ? 

Cevap 4- www.elitmenfashion.com 2010’da By.agaoglu tarafından İstanbul’da kurulmuş olup, bugün Türkiye genelinde 2 showroom ve 21 internet mağazası zincirine ulaşmıştır. Bu mağazalar zincirinin tek bir adreste buluştuğu nokta www.elitmenfashion.com ise Mart 2015 itibariyle hizmete girmiştir. 

www.elitmenfashion.com elit erkeklerin giyim  konusunda modayı yakından takip edebileceğiniz ve çeşitli ürün yelpazesini görebileceğiniz bir güvenli online alışveriş sitesidir. 

Amacımız, uygun fiyat politikasıyla hareket ederek, en iyi hizmeti sizlere sunmak ve seçtiğiniz ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Online alışveriş sektöründe yenilikçi, hızlı, sistemli ve müşteri dostu firma yapımız ile; müşterilerimizin ihtiyaçlarını, modaya en uygun ürünlerle harmanlayarak kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışı ile karşılayıp, memnuniyetin en üst seviyede olması sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını sürekli izleyerek, müşterilerimizin beklentilerini üstün kalite ve hizmet anlayışını ile karşılamak önceliğimizdir Vizyonumuz çeşitli ve uygun fiyatlardaki ürün yelpazesiyle, kaliteden ödün vermeyen bir Türkiye markası olmaktır. Bu amaç ve vizyonumuz doğrultusunda siz de ekibimize katılarak daha geniş kitlelere ulaşmamızda bize dahil olup kazanç sağlayabilirsiniz. 

Soru 5- Kazancım ne zaman hesabıma aktarılır ?

Cevap 5- Ürünü satttığınızdan sonra ürün müşteriye ulaştığı an kazancınız hemen belirtmiş olduğunuz hesabınıza aktarılır. 

Soru 6- Ekibinize nasıl dahil olabilirim ve ürünler ile ilgili nasıl bilgi alabilirim  ?

Cevap 6- Whatsapp iletişim hattı veya iletişim telefon numaralarından 24 saat bilgi alabilirsiniz. 

Sisteme dahil olmak için lütfen sitemizdeki whatsapp iletişim butonuna tıklayınız iletişim hattından gerekli bilgiye ulaşıp hemen ürün satmaya başlayabilirsiniz.