KATEGORİLER
Alış Veriş Sepetim

BAYİLİK ÜRÜN SATIŞI

Bayilik programına Her Hangi Bir kayit Yapmaniza Gerek Yoktur. Tamamen Ücretsizdir .. Hiç Bİir şekilde sermaye veya para gerekmiyor.

Sisteme Dahil Olmadan Önce Şu bilgileri okumanızda Fayda Var.

Soru 1. Sitemizden Nasil Kazanç Sağlıyacaksınız ?

Cevap 1. Bizim Firmamızdan Tedarik Edeceğiniz Binlerce Erkek giyim ürününü istediğiniz platformda yayınlayarak sizde kendinize  kazanç sağlayabilirsiniz.

Soru 2. Ürünleri Nerelerde Satabilirim ?

Cevap 2. Kendi mevcut hesaplarınızdan yada yeni açacağınız  Tüm Sosyal Medya Hesaplarında Ürünlerin Resimlerini Paylaşarak İnstagram Facebook mesenger pinterest  vs aklınıza gelebilecek her yerde yayınlayıp ürün satışlarını sağlayabilirsiniz ..

Soru 3. Ürünlerden Ner Kadar Kazanabilirim ?

Cevap 3. Ürünlerimizden Yüzde 10 - 15 arası sabit kazanç sağlarsınız Örnek 250 TL lik ürün sattınız 25 - 38 TL hesabınıza Yansır 1000 TL sattıınız 100 - 150 TL kazanırsınız

Soru 4. Ürünler Satılıyormu Tanınmış bir firmamısınız ?

Cevap 4. www.elitmenfashion.com 2010’da By.agaoglu tarafından İstanbul’da kurulmuş olup, bugün Türkiye genelinde 2 showroom ve 21 internet mağazası zincirine ulaşmıştır. Bu mağazalar zincirinin tek bir adreste buluştuğu nokta www.elitmenfashion.com ise Mart 2015 itibariyle hizmete başlamıştır.. elitmenfashion.com Elit erkeklerin Giyim konusunda modayı yakından takip edebileceğiniz ve çeşitli ürün yelpazesini görebileceğiniz bir Güvenli online alışveriş sitesidir. Amacımız, uygun fiyat politikasıyla hareket ederek, en iyi hizmeti sizlere sunmak ve seçtiğiniz ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Online alışveriş sektöründe yenilikçi, hızlı, sistemli ve müşteri dostu firma yapımız ile; müşterilerimizin ihtiyaçlarını, modaya en uygun ürünlerle harmanlayarak kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışı ile karşılayıp, memnuniyetin en üst seviyede olması sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını sürekli izleyerek, müşterilerimizin beklentilerini üstün kalite ve hizmet anlayışını ile karşılamak önceliğimizdir VİZYONUMUZ Çeşitli ve uygun fiyatlardaki ürün yelpazesiyle, kaliteden ödün vermeyen bir Türkiye markası olmaktır.

Soru 5. Kazançım Ne zaman Hesabıma Geçer ?

Soru 5. Ürünü satttığınız gibi ürün müşteriye ulaştığı an kazançınız hemen belirtmişl olduğunuz hesaba aktarılır ?

Soru 6. Bu sisteme Nasıl Dahil Olabilirim ve Ürünler ile ilgili nasıl Bilgi Alabilirim  ?

Soru 6. Whatsap  Grubu veya telefondan 24 Saat  Bİilgi Alabilirsiniz ?

Sisteme Daih olmak için sitemizdeki whatsap butonuna tıklayınız oradan Gerekli Bilgiye Ulaşıp Hemen Ürün Satmaya Başlıyabilirsiniz.. Bayi olup ürün satmak için tiklayin